Covid-19

Covid-19, a fotowoltaika

W dobie koronawirusa, decyzje warto podejmować szybciej! 
Płać 0 zł za prąd każdego miesiąca, niezależnie od sytuacji gospodarczej!

Dzięki w pełni wyposażonym magazynom – dostarczymy Ci wysokiej jakości instalację fotowoltaiczną, na poziomie cen sprzed kryzysu.

Znajomość branży oraz doskonale rozwinięte zaplecze magazynowe i park maszynowy sprawiły, że prace Invest Solar nie zostały zakłócone. Jako sprawdzony dostawca instalacji fotowoltaicznych realizujemy montaże nieprzerwanie, gwarantując usługi na najwyższym poziomie, bez usterek i znaczących opóźnień. 

Bądź pewny swojego dostawcy!

Invest Solar działa partnersko. Służymy pomocą w każdej kwestii, a warunki współpracy są jasne i z korzyścią dla Ciebie. Zadbaj o bezpieczeństwo swoich pieniędzy. Powierz projekt i montaż swojej instalacji fotowoltaicznej firmie z wieloletnim doświadczeniem.

W momencie kryzysu gospodarczego wiele firm, głównie młodych – przestaje być wypłacalnych i zawiesza bądź zamyka działalność. Co wtedy z Twoimi pieniędzmi jeśli wpłacisz zaliczkę? Nie pozwól na to, aby kryzys zniszczył Twoje marzenie o darmowym prądzie. 

Powody, dla których nie warto odkładać decyzji na później

Przerwany Łańcuch Dostaw 

Szerząca się epidemia znacząco wydłużyła czas realizacji dostaw produktów, przez co stany magazynowe polskich dystrybutorów pustoszeją w znaczącym tempie. Zamknięte kanały komunikacyjne – głównie lotniska i porty morskie, przez które odbywa się transport elementów instalacji, utrudniły montaże w całej Europie. 

Ponad 70% dystrybutorów jest uzależnione od firm produkcyjnych z Państw Azjatyckich. Niewykluczone, że większość wykonawców przerwało lub przesuwa montaż instalacji fotowoltaicznych ze względu na całkowity brak osprzętu lub komponentów wysokiej jakości.

Wzrastające ceny podzespołów

Niezaprzeczalnie – ceny komponentów i urządzeń poszybują do góry. Znaczący wpływ na koszt realizacji mają kursy walut. Przez ostatni kwartał, odpowiednio o 8 i 9 punktów procentowych wzrosły kursy Euro i Dolara.

Podwyżka cen dotknie wszystkich elementów instalacji – w znaczącej większości – falowniki, moduły fotowoltaiczne oraz aluminium wykorzystywane w instalacjach fotowoltaicznych. Rynki międzynarodowe odczują wzrost kosztów ponoszonych przy realizacji montaży, przez co wzrosną ceny za projekt i montaż fotowoltaiki na domach i firmach klientów.

Nie pozwól wirusowi uderzyć w Twój portfel. 

Profesjonalnie przeprowadzimy Cię przez cały proces od projektu, aż po montaż instalacji na Twoim dachu. W razie potrzeby, zapewnimy Ci precyzyjny serwis, abyś czuł się bezpiecznie, niezależnie od sytuacji gospodarczej na świecie.